Україна не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів на президентських виборах, - МЗС – новини ZIK.UA

10

Янв 2019

Україна не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів на президентських виборах, - МЗС – новини ZIK.UA

; Коментировать

середа, 9 січня, 2019, 21:16 Політика

  • Читать эту новость на русском


Україна не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів на президентських виборах, — МЗС

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у листі, направленому на адресу директора Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Інгіборг Солрун Гісладоттір із запрошенням направити спостережну місію на президентські вибори в Україні зазначив, що МЗС не прийматиме заявки від російських спостерігачів. Об этом сообщает infoshok.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це він написав у Facebook.


«Серед інших цілком стандартних речей, зауважив, що МЗС України не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів. Вважаю це за необхідне, коли йдеться про спостерігачів від країни-агресора й окупанта. До речі, таких прецедентів чимало в практиці ОБСЄ», – написав П.Клімкін.


При цьому міністр порекомендував тим, «хто вбачає можливим демократичне волевиявлення в Росії під парасолькою ФСБ без ризику для виборців (сподіваюся, це все-таки лише політична позиція, а не особисте переконання …хоча, хто знає, нехай відстоює свою точку зору в правовому полі, як і годиться в правовій державі».


Тим, кому хочеться поспекулювати навколо речей типу використання «адмінресурсу» на виборах, П.Клімкін порадив згадати, що в 2004 році «дехто наголошував на необхідності відкриття більше ніж 300 виборчих дільниць у Росії і серйозно над цим працював».Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2019/01/09/ukraina_ne_pryymatyme_zayavky_pro_reiestratsiyu_rosiyskyh_sposterigachiv_na_1484923”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий