На чемпіонаті України легкоатлетка Аліна Шух показала найкращий результат сезону в світі

09

Фев 2019

На чемпіонаті України легкоатлетка Аліна Шух показала найкращий результат сезону в світі

; Коментировать

Аліна Шух знаходиться у прекрасній формі — На чемпіонаті України легкоатлетка Аліна Шух показала найкращий результат сезону в світі
Аліна Шух знаходиться у прекрасній формі
Федерація легкої атлетики України
Крім того, Аліна встановила особисті рекорди відразу в чотирьох видах Об этом сообщает allsvit.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Сумах в манежі СумДУ стартував головний старт зимового національного сезону — чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. У перший змагальний день спортсмени порадували серйозними показниками. Особливо — в стрибках у висоту, де усі три призерки показали однаковий результат рівня призерів чемпіонату світу.Крім того, найкращий результат сезону у світі показала переможниця змагань п’ятиборок Аліна Шух з Київщини – 4581 очко. Причому в трьох видах вона встановила особисті рекорди – 60 м з бар’єрами (8,86), штовханні ядра (15,08) та бігу на 800 м (2.15,24).


У фіналах з бігу на 60 метрів впевнені перемоги здобули киянка Яна Качур (7,39) та Олександр Соколов з Миколаївської області (6,68). Що цікаво, у змаганнях чоловіків бронзову нагороду здобув гість з Туреччини Кайґан Озер (6,81). Ця країна делегувала на наш чемпіонат доволі солідну команду.


Відбулося у четвер ще два фінали. Змагання чоловіків у стрибках з жердиною несподівано виграв 18-річний Ілля Кравченко з Київщини (5,40). А фінал у штовханні ядра серед чоловіків вкотре за останній час перетворився на протистояння сумчанина Ігоря Мусієнка та Віктора Самолюка з Київщини. Обидва атлети зуміли встановити свої персональні рекорди. А перемогу, на радість місцевої публіки, з відривом усього в 5 сантиметрів здобув Мусієнко – 19,54 проти 19,49.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/na-chempionati-ukrajini-legkoatletka-alina-shuh-pokazala-naykrashchiy-rezultat-sezonu-v-sviti-567918.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий