Кіровоградців просять допомогти створенню недоторканого резерву медичних препаратів

10

Фев 2015

Кіровоградців просять допомогти створенню недоторканого резерву медичних препаратів

; Коментировать

Створити необхідний резервний запас медичних препаратів на випадок надзвичайного стану – таке завдання поставлене перед керівниками міських лікувальних установ. Відповідний запас ліків є, але цього, за твердженням Оксани Макарук, недостатньо.

Тому медики міста звертаються до небайдужих мешканців міста, підприємців, громадських та волонтерських організацій, власників аптечних мереж міста із проханням відгукнутись для створення недоторканого резерву медичних препаратів, зокрема, знеболювальних, кровозупинних препаратів для надання невідкладної допомоги постраждалим. 
Також медичні працівники активно залучаються в разі необхідності до здачі крові учасникам АТО. Так, на минулому тижні донорами стали працівники управління охорони здоров’я міської ради. А тим, хто хоче взяти участь у цій благородній справі потрібно звернутись безпосередньо до управління охорони здоров’я, або зайти на сайт цього підрозділу міської ради, щоб отримати всю необхідну інформацію.

http://fakel.kr.ua/index.php/suspilstvo/12724-kirovohradtsiv-prosiat-dopomohty-stvorenniu-nedotorkanoho-rezervu-medychnykh-preparativ

Опубликовано в Кировоград

Оставить комментарий