Вимога часу: кіровоградські діти вчилися рятуватись у надзвичайних ситуаціях

10

Фев 2015

Вимога часу: кіровоградські діти вчилися рятуватись у надзвичайних ситуаціях

; Коментировать

Через неоголошену війну на Сході держави та агресію колись дружньої Російської Федерації кожен українець постійно перебуває у небезпеці. Особливо це стосується найнезахищеніших – дітей та підлітків, які в надзвичайних ситуаціях через психологічні особливості не можуть діяти адекватно.

Саме для того, щоб навчити юних кіровоградців обов'язковим навичкам під час кризових випадків, в бібліотеці ім. О.М. Бойченка провели урок безпеки. Під час цього заняття діти дізналися, яка небезпека може чекати на них у надзвичайних ситуаціях, а також те, що потрібно робити в тому чи іншому випадку. 

Співробітники бібліотеки продиктували учням список укриттів, які є в нашому місті. Його потрібно знати напам'ять, щоб у разі тривоги отримати безпечний та надійний прихисток. Також дітям було показано відео, в якому розповідалось про порядок дій у випадку, якщо на очі потрапили боєприпаси. 

Наприкінці заняття наставники провели невеличке опитування, щоб дізнатися, наскільки якісно був засвоєний безпековий матеріал щодо дій у тій чи іншій надзвичайній ситуації. 

 

Соломія Іщенко

http://akulamedia.com/vimoga-chasu-kirovogradski-diti-vchilisja-rjatuvatis-u-nadzvichainih-situatsijah-fotoreportazh

Опубликовано в Кировоград

Оставить комментарий